O nás


Kontakty

HEUREKA Brokerage & Consulting, s. r. o., organizačná zložka Slovensko

M. R. Štefánika 66, Martin
Telefón: +421 43 4301951
Telefax: +421 43 4301956
E – mail: poistenie (@) poistenie.sk

Naše weby:

Naša korešpondenčná adresa

HEUREKA, s. r. o.
P. O. BOX 9
036 01 Martin 1

O nás

PZPKALKULACKA.sk je súčasťou portálu poistenie.sk, ktorý poskytuje informácie o poistení pre širokú verejnosť. Prináša množstvo noviniek z oblasti poistenia, informácie o poistných produktoch, o poisťovniach, spôsoboch uzatvárania zmlúv a zákony súvisiace s poistením, kalkulačky výpočtu poistného a množstvo rád, ktoré vám pomôžu zorientovať sa na trhu poistenia.

PZPkalkulacka.sk sa tematicky zameriava na poistné produkty povinného zmluvného poistenia všetkých poisťovní na Slovensku, ktoré sa zaoberajú poistením áut. Nájdete tu informácie, ktoré vám pomôžu vybrať najvhodnejšiu poisťovňu pre poistenie vašeho auta.

Táto stránka je spravovaná v Martine, v sídle spoločnosti HEUREKA, s. r. o., ktorá má povolenie na vykonávanie činnosti samostatného finančného agenta a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami. Zaoberáme sa životným a neživotným poistením, dôchodkovým sporením, stavebným sporením, investíciami či leasingom. Našimi zmluvnými partnermi sú takmer všetky poisťovne, stavebné sporiteľne, banky, dôchodkové spoločnosti, niektoré správcovské spoločnosti podielových fondov, leasingové spoločnosti a banky v Českej republike a na Slovensku.